Kurs językowy w Anglii – śladami bohaterów książek

Wyjazd na kurs językowy do Anglii to nie tylko okazja do podszkolenia angielskiego i poznania rówieśników z innych krajów – to także niezapomniana przygoda! Anglia jest krajem, który wydał na świat takie postaci jak Harry Potter, Miś Paddington czy Kubuś Puchatek, które od kilku pokoleń są uwielbiane przez dzieci z całego świata. Kurs angielskiego w Anglii to okazja, by znaleźć się w miejscu, w którym narodzili się ulubieni bohaterowie.

Podróże z Paddingtonem

Jeśli Twoje dziecko jest miłośnikiem Misia Paddingtona i od deski do deski przeczytało „Londyn z Paddingtonem”, kurs językowy w Anglii będzie dla niego niezapomnianą przygodą. Z przewodnikiem w postaci książki napisanej przez angielskiego misia odnajdzie każde miejsce, które odwiedził Paddington.

Śladami Harry’ego Pottera

Najpopularniejszy czarodziej na świecie skradł serca milionów Polaków w różnym wieku. Kurs językowy w Anglii umożliwi dziecku zobaczenie z bliska miejsc, w których kręcono film, a także będzie okazją do odwiedzenia londyńskiego sklepu z magicznymi łakociami, takimi jak czekoladowe żaby czy fasolki wszystkich smaków.

Kurs językowy w Anglii z Alicją w Krainie Czarów

Uwielbiana szczególnie przez dziewczynki Alicja w 2015 roku skończyła 150 lat. W Anglii można znaleźć wspaniałe surrealistyczne miejsca poświęcone Alicji. Jedno z nich znajduje się w Northwich, gdzie odwiedzający mogą zasiąść do kolorowego stołu i wypić herbatkę u Kapelusznika.

W chatce Puchatka

Ulubiona postać najmłodszych, czyli Kubuś Puchatek, również narodziła się w Anglii. Kurs angielskiego w Anglii daje niepowtarzalną okazję do odwiedzenia znajdującego się w Hartfield Pooh Corner, w którym można znaleźć chatkę Puchatka oraz kupić pamiątki, książki i słodycze.

Niezapomniany kurs angielskiego w Anglii

Bob Budowniczy, Mary Poppins, Teletubisie, Listonosz Pat i Świnka Peppa również pochodzą z Anglii, a więc miłośnicy książek oraz kreskówek z tymi bohaterami będą mogli znaleźć ich ślady na angielskich ulicach. Kurs językowy w Anglii umożliwi również dziecku czytanie ulubionych książek w oryginale. Dowiedz się więcej na https://www.jpedukacja.pl/obozy_jezyk/nauka-angielskiego/

O witrynie

Ostatnie publikacje

Kategorie

Szukaj po tagach

Archiwa

p_ver Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *