Szkoły językowe w Anglii z ofertą dla rodzin. Połącz przyjemne z pożytecznym

Wyjazdy na zagraniczne kursy językowe cieszą się dużą popularnością wśród dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Szkoły językowe w Anglii kierują coraz częściej swoją ofertę do całych rodzin, zapewniając im doskonałą rozrywkę połączoną z nauką języka angielskiego w naturalnym środowisku.

Jak wygląda nauka angielskiego dla rodzin w Anglii?

Rodzina, która przyjeżdża na kurs językowy do Anglii, nie uczestniczy w lekcjach wspólnie – każdy członek rodziny trafia do odpowiedniej grupy wiekowej. Szkoła językowa w Anglii umożliwia rodzicom skorzystanie z oferty kursów ogólnych lub biznesowych prowadzonych w grupie osób dorosłych. Z kolei młodsze dzieci uczestniczą w zabawach językowych lub półkoloniach z rówieśnikami, a starsze biorą udział w lekcjach językowych dostosowanych do ich poziomu.

Jak znaleźć szkoły językowe w Anglii z ofertą dla rodzin?

Aby udać się na rodzinny wyjazd do szkoły językowej w Anglii, nie trzeba samodzielnie zajmować się sprawami organizacyjnymi. W Polsce działają firmy, które współpracują z zagranicznymi szkołami i oferują wyjazdy dla całych rodzin, zapewniając im zakwaterowanie w apartamencie lub u rodziny goszczącej. Jedną z takich firm jest JPEdukacja, która współpracuje z kilkoma angielskimi szkołami kierującymi swoją ofertę do rodzin.

Dokąd można wyjechać z JPEdukacja?

Na rodzinny wyjazd do Anglii połączony z nauką języka angielskiego możesz udać się Bournemouth, Ramsgate, Oxford, Brighton, Londynu oraz Moreton Hall.

Czy szkoła językowa w Anglii może być atrakcyjna dla dzieci?

Wielu rodziców zastanawia się, czy wyjazd na kurs językowy do Anglii przypadnie dzieciom do gustu. Dzieci szybko się nudzą i nie przepadają za nauką, jednak szkoły językowe w Anglii mają w swojej ofercie mnóstwo zajęć dodatkowych, takich jak zajęcia sportowe, gry integracyjne oraz zabawy językowe, które są ciekawe i umożliwiają przyjemną naukę poprzez zaangażowanie wszystkich zmysłów. Kontakt z angielskimi rówieśnikami będzie dla dzieci również okazją do zawarcia nowych znajomości, a swobodne rozmowy towarzyskie nie pozwolą na powstanie blokady językowej, z którą często zmagają się dzieci w polskich szkołach.

O witrynie

Ostatnie publikacje

Kategorie

Szukaj po tagach

Archiwa

p_ver Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *