Brak pomysłu na prezent dla dziecka? Obozy językowe to strzał w dziesiątkę!

Urodziny, Komunia, Gwiazdka – każda okazja wymaga od rodziców zaangażowania wszystkich szarych komórek w wymyślenie wyjątkowego prezentu dla dziecka. Zamiast inwestować w sprzęt, gry lub zabawki, zafunduj swojemu dziecku niezapomniany wyjazd na zagraniczny obóz językowy.

Obozy językowe dla najmłodszych

Na obozy językowe możesz wysłać dziecko, które ukończyło 7. rok życia. Warto jednak posłać je wcześniej na zajęcia z podstaw języka, którego będzie uczyło się na obozie, by znało choć kilka podstawowych zwrotów. Większość ofert zagranicznych szkół skierowana jest jednak do dzieci od 10. roku życia, które są bardziej samodzielne i szybciej skupiają uwagę.

Ile kosztują obozy językowe dla dzieci?

Ceny obozów językowych w Anglii wahają się między 500 a 1200 GPB na tydzień. Jeśli obóz językowy wykupywany jest na prezent komunijny lub urodzinowy, może ufundować go cała rodzina, wykupując na przykład miejsce w najbardziej prestiżowej szkole lub zapewniając dziecku możliwość uczestnictwa w zajęciach dodatkowych.

Zakwaterowanie i transport

Zagraniczne obozy językowe dla dzieci organizowane przez polskie firmy, takie jak JPEdukacja, są w pełni zaplanowane. Wykupując miejsce na obozie językowym dla dziecka poniżej 12. roku życia, masz pewność, że bezpiecznie doleci na miejsce pod opieką stewardessy. Wszystkie dzieci odbierane są z lotniska przed przedstawicieli poszczególnych szkół i otoczone 24-godziną opieką. Nie musisz również martwić się o zakwaterowanie – Twoje dziecko zamieszka u rodziny goszczącej lub w pokoju z rówieśnikiem innej narodowości, dzięki czemu będzie miało okazję komunikować się w języku obcym również po zajęciach.

Anglia – stolica wielu kultur i języków

Krajem, do którego dzieci z całego świata często jeżdżą na obozy językowe, jest Anglia. Wykupując miejsce na obozie językowym w Anglii, umożliwiasz dziecku zetknięcie się z wieloma kulturami i językami oraz spotkanie rówieśników z całego świata, których łączy wspólna pasja do nauki języka angielskiego. Zobacz pełna ofertę na https://www.jpedukacja.pl/obozy-jezykowe-dla-dzieci/

O witrynie

Ostatnie publikacje

Kategorie

Szukaj po tagach

Archiwa

p_ver Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *